Meie teenekate moskoviitide kukerpallid ajavad ikka naerma küll.
Alles see oligi, kui terve riigikogu EKRE fraktsioon tantsis oma polgupoja ehk parteitu liikme pilli järgi, kes arvas tõsimeeli, et parlamenti peaks tulema, kalašnikov käes, ja et Eesti taevas puistatakse laiali tonnide viisi alumiiniumi.
Nüüd on oma antisemitismiga hoobelnud keskaegsele tüübile kinga antud ja 17-liikmelisest fraktsioonist on alles jäänud vaid 9 liiget. Kuna haledalt läbikukkunud Orbaniga semutsemine sulges Helmedel tee massimõrvar Putini mõju alt vabanenud Ungarisse, mis on EKRE jaoks muutunud paugupealt tagurlikuks pederiigiks, suundusid Isa ja Poeg Iisraelisse Püha vaimu rüppe ning oma pühapäevases poliitilises vestlussaates „Räägime asjast“ läksid Martin ja Mart Helme eetrisse Jeruusalemmast. Endise fraktsioonikaaslase juudivastased avaldused on nüüd unustatud, Trumpi residentsist 4 kilomeetri kaugusel Jeesuse auks sojaubade söömine pole enam ka atraktiivne, ka endine leivaisa Vitjok Orban on poliitiline laip – nüüd saab vesta oma jama otse Juudamaalt.
Üldiselt on juudid üks õnnetu rahvas: 7. oktoobril käisid seal palestiinlastest mõrvarid ja vägistajad, nüüd siis saabus häid kristlasi etendav peretsirkus Eestist. Aga vähemalt brutaalset verevalamist ei olnud.
Nalja nabani.
Ivan Makarov
01. juuni 2026


Nii antisemitism kui islamofoobia on täiesti aktsepteerimatud. Iisraeli fašistlikud metsikused on paljude silmad juba avanud selle rassistliku maa tegeliku palge suhtes: https://www.aa.com.tr/en/middle-east/-war-thieves-israeli-soldiers-loot-homes-shops-in-lebanon-report/3915689 Röövivad ja varastavad nagu Putini barbarid Kiievi oblastis klosetipotte.
No ei saa progrenoorele vastamatta jätta, islmamifoobile, pedede foobile, madude foobile, neegrifoobile, transa foobile, meediavalvuri foobile, Ivani foobile, Galina foobile, eurohanede foobile, jne. Sa progenoor, Ülemiste keskuse taga moslemite ramadaani aegu nende kokkusaamise kohas oled käinud, rahust jutt, aga, valge rass on saatanast, Assama Leiku, õnneks minu asemel tõmmati kinsalliga lambal pea maha, kuna tal oli ka valget värvi vill. Mine vaata, mis päriselt toimub, kui foob pole. See, et sul 1, 2 moslem sõber on, see ei tähenda, et pea 10000 Ülemistes su sõbrad on. Mul ka 1 venelasest hea arusaaja inimene, aga, ülejäänud ehk 99,99 protsenti za s putinit on vägistajad, mõrtsukad jne, et sitapott siberisse naisele viia, mõtle selle peale. See pedede ajukääbikute kamp, kes tegelt ise provotseerib heterosi, kes sünnitavad uusi sõdureid, et teid ajuhaigeid kaitsta, peaksite hoopis austama. Ka makse maksame teile värdjatele, elage oma elu, kelle asi see on, kes kellega voodit jagab, nussige või sääski. Kuna te ajukääbikud ju uusi maksumaksiaid, sõdureid ei tooda, siis pange oma karp kinni. Elage rahus nagu normaalsed konservatiivid, ega moslem, neeger ja putini mõrtsukarmee teid kaitsma ei hakka, vastupidi, teid vihatakse, kas kirvega pea maha või leebemalt eluaegne suletud koloonias, seal saate seda õiget petuhhi niimoodi tunda, et ei taha enam sellest vikerkaare lipust enam kuulda. Nii,et mõelge selle peale. Elame kõik ühe taeva all, ja pole vaja lolli mängida. Mahume ilusti ära ilma oma ideoloogiata, loodus reguleerib, mitte ideoloogia. Praeguseks aitab, olen väsinud sellest taas kommunismi, ideoloogiate, looduse ümbertegijate idiootidest.
HOIATUS; Tallinna ärge tulge oma vikerkaarega, Moslemid juba kinsallidega ootavad. Meil heterodel muidugi hea meel, kuidas teil vikerkaarlastel pead veerema hakkavad. Vaatame, seda foobia värki, igatahes, mul juba junn jahe ja ootan põnevusega.
No sellised te konservatiivid olete: moslemite kõige mahajäänuma osaga ühes pundis. Ahto Lobjakas juhtis Postimehes juba ammu õigesti tähelepanu:
“Need, kes õhutavad kogukondadevahelist konflikti ja lõhestavad ühiskondi mobilisatsioonikutsetega “kristluse” või mõne muu atavistliku loosungi alla, seavad küsimärgi alla põhivabadused ja õigusriigi printsiibid – Euroopa “korra”. Nemad on need, kellele loodab ISIS.”
Sa oinas ei saa üldse aru, aitab jamast, tule kasvõi oma vikerkaare pedede pridega korraks Akadeemia tee, männi parki, kas te kurat tõesti aru ei saa, teie vastu pole keegi, elage nagu konservatiivid, normaalsed inimesed, käige tõõl, makske makse, pole ju mingit probleemi, aga ei, vaja ikka provotseerida, õrritada, ja, kui tõesti teist ühel pea maha raiutakse, siis muidugi EKRE fashistid süüdi. Ok, tule homme kell 3 männiparki, maadleme, nagu omal ajal toots ja kiir, tule üksi, ilma värvideta, minul värve pole, on vaid mõistus, maadleme siis pedelikult, kui mina su pikali panen, olen hetero, aga, kui sina minu, siis…mnjahh, kohus otsustab, aga foobia on hirm millegi ees, mitte vihkamine, saage ometi ükskord aru. Saate aru ükskord, kui te nii jätkate, siis peate ka putini terrori vastu hakkama oma homo, lipuga sõdima. Ja, kui lähetegi, ega meil teist kahju ka pole, eesti vanasõna on, ela ise ja lase teistel ka elada, ja, kes tesele auku kaevab, see ise sisse langeb. Seega , kui ise elada ei oska, lase vähemalt teisel elada. Kui sul mingit viha, foobiat hetero vastu pole, siis homme kell 3 männi pargis ja jutul lõpp.